Minden eszközre, minden tudásra, minden lehetőségre igaz az, hogy használhatjuk azt jól is és rosszul is. Például ha kezedbe fogsz egy fűrészt, hogy kivágj egy fát, elérheted vele a célod, de ha rosszul csinálod, még az is előfordulhat, hogy a kidőlt fa maga alá temet. No jó, elismerem, ez lehet, hogy túl drasztikus példa, hozok valami egyszerűbbet: ha nem tudod, hogy mire kell...
Tovább a teljes bejegyzésre